Milliy gvardiya Chavandozlar maktablari mutaxassislari ishtirokida Ot sportining pol turi bo'yicha o'quv yig'ini seminari boshlandi
Bugun 11 iyul kuni O'zbekiston Respublikasi Jamoat xavfsizligi universitetida o'tkazilishi rejalashtirilgan ot sportining polo turi bo'yicha Milliy gvardiya Chavandozlar maktabining mutaxassislari ishtirokida o'quv yig'ini seminari boshlandi.
Mazkur o'quv yig'ini seminarida Milliy gvardiya qo'mondoni o'rinbosari polkovnik S. Mamayusupov hamda Jamoat xavfsizligi universiteti boshlig'i polkovnik M. Rustambayevlar ishtirok etib, tadbirni kirish so'zi bilan ochib berishdi.

Начался семинар по вольным видам конного спорта с участием специалистов "Чавандозлар мактаби" ("Школ наездников") Национальной гвардии
Сегодня, 11 июля, начался обучающий семинар по конному поло, который проходит в Университете общественной безопасности Республики Узбекистан с участием специалистов "Чавандозлар мактаби" ("Школ наездников") Национальной гвардии.
Семинар открыли заместитель командующего Национальной гвардией полковник С. Мамаюсупов и начальник Университета общественной безопасности полковник М. Рустамбаев.